صفحه اصلی
کاروان ورزشی دانشگاه شهید بهشتی در جایگاه چهارم چهارمین المپیاد فرهنگی و ورزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور قرار گرفت.
  • 1549 بازدید

کاروان ورزشی دانشگاه شهید بهشتی در جایگاه چهارم چهارمین المپیاد فرهنگی و ورزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور قرار گرفت.

کاروان ورزشی دانشگاه موفق شد با کسب 49 امتیاز  جایگاه چهارم را در بین 59 دانشگاه از آن خود کند. دانشگاه‌های خوازمی با 97 امتیاز ، بوعلی سینا با 71 امتیاز، تهران با 68 امتیاز به ترتیب جایگاه‌های اول تا سوم را بدست آوردند.

دانشگاه های فردوسی مشهد و محقق اردبیلی پس از دانشگاه شهید بهشتی در مکان پنجم و ششم این دوره از رقابت‌ها  قرار گرفتند.

چهارمین دوره المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر کشور با شعار "رفاقت در میدان، رقابت در ایثار" از 19 تا ۲۶ مردادماه در ۹ رشته ورزشی والیبال، بسکتبال، فوتسال، شنا، تنیس روی میز، بدمینتون، دو و میدانی، آماگی جسمانی و هفت سنگ به میزبانی دانشگاه بوعلی‌سینا همدان برگزار شد که کاروان ورزشی دانشگاه در 6 رشته ورزشی در این المپیاد شرکت داشت.

پسران شناگر بهشتی در ماده 4 در 25 متر و 4 در 50 متر آزاد با ترکیب محمد مهدی باباخانی فرد، حامد خراعی، رسا کاظمی، محمد مهیارنیکونام  دو مدال نقره را کسب کردند.

در رقابت‌های انفرادی شنا در ماده 50 متر قورباقه رسا کاظمی مقام چهارم، در 50 متر کرال پشت محمدمهیار نیکونام مقام ششم، در 25 متر آزاد محمدمهدی باباخانی مقام ششم و در 25 متر قورباغه رسا کاظمی مقام ششم را بدست آوردند.

ماحصل تلاش شناگران دانشگاه در 6 ماده انفرادی و دو ماده تیمی کسب مقام نایب قهرمانی در مجموع رقابتهای شنا بود.

لازم به ذکر است دکتر براتی به عنوان مربی و نوید سیفان به عنوان سرپرست تیم شنا دانشگاه را همراهی کردند.

تیم بسکتبال سه نفره با ترکیب محمد خانلری، محمدجواد عبدالعلی زاده، امیرمسعود آجودانی و پویا ذهبی مدال نقره این دوره از مسابقات را بدست آوردند.

گفتنی است دکتر صابر نیازی به عنوان مربی و ابراهیم قاسم زاده به عنوان سرپرست مسئولیت هدایت تیم بسکتبال را به عهده داشتند.

در رقابت‌های دو و میدانی در رشته پرش طول  بنیامین یزدانی مدال نقره کسب کرد در پرتاب وزنه  امیرحسین زیوداری مقام ششم را بدست آورد. در ماده دو 400 متر حسین مصطفوی در عین شایستگی و به دلیل اشتباه داوران مقام پنجم را بدست آورد و در رشته دو 100 متر  نیز حسین مصطفوی جایگاهی بهتر از پنجمی بدست نیاورد تاتیم دانشگاه تنها با نیم امتیاز کمتر در جایگاه چهارم قرار بگیرد.

دکتر فشی به عنوان مربی مسئولیت هدایت دو و میدانی را عهده دار بود.

در مسابقات تنیس و در بخش دوبل دو نفره با ترکیب مرتضی باقری و علیرضا مهدوی مدال برنز رقابت‌ها را کسب کردند.

دکتر ابوالقاسم‌پور سرپرستی تیم تنیس را به عهده داشت.

تیم آمادگی جسمانی دانشگاه در بخش تیمی با ترکیب علیرضا خاتمی، محمدجواد الهی فر و علیرضا اسماعیل پور مقام پنجم را بدست آورد.

عادل نجفی مربی و مهدی باقری سرپرستی تیم آمادگی جسمانی را به عهده داشتند.

تیم فوتسالبا ترکیب آکو شوکتی، عطالله براتی، مصطفی لامعی، حسین برفی زاده، عباسعلی میرزایی، محمدحسین شمس، محمدرضا نقیب امیدوار، مهدی صفری، محمدحسین اصغری، امیر فضلی، علی محمدیان و امیر قربانی با مربیگری همایون بیطرفان و سرپرستی مهیار طالاری مقام چهارم مسابقات را بدست آوردند.

لازم به ذکر است دکتر محمدرضا برومند رئیس کاروان، داوودلکی سرپرست کل کاروان، ابراهیم زنگی و امیرحسین الماس زاده مسئولین روابط عمومی و نوید سیفان مسئولیت پشتیبانی و تدارکات کاروان ورزشی دانشگاه را در چهارمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی سراسر کشور به عهده داشتند.

افزودن نظرات